☰ Menü

Arşivler

İstanbul elektrik ustası

Kadir elektrik olarak istanbul avrupa yakasında hizmet veren firmamız ile istanbul acil elektrik ustası ve acil elektrik arıza gibi birçok servis hizmeti ile müşterilerimize teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Elektrik servisi hizmetleri ile aklınıza gelebilecek birçok kategoride elektrik servisi ustalığı hizmeti sunmaktayız.

Kaliteli hizmet veren elektrik ustası teknik destek ekibi arkadaşlarımız ile ve alanında bilgi ve tecrübeli elektrik arızası için yeterli bilgiye sahibi donanımlı kişiler ile bu hizmeti vermekteyiz.

Tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile birlikte elektrik teknik servisi alanında hizmet verdiğiniz bazı farklı hizmet dallarımızda bulunmaktadır.

Onlardan bazıları şunlardır;

  • Elektrik Tesisatı
  • Elektrik pano arıza
  • Ev elektrik tamiratı ve tadilatı
  • İşyeri elektrik tamiratı ve tadilatı
  • Aydınlatma elektrik tesisatı

ve dahası elektrik ustalığı ve işçiliği hakkınızda aklınıza gelebilecek birçok hizmet dalı ile elektrik servis hizmeti sunuyoruz.

Cep veya işyeri telefon numaralarımız ile bizlere ulaşabilir elektrik tesisatı kurulum ve montaj gibi pek çok hizmet ile alakalı bizden fiyat alabilirsiniz.

Aynı zamanda WhatsApp hizmet numaramız ile WhatsApp üzerinden ulaşılamaz anlarda dahi bize yazarak elektrik ustası, elektrik servisi ve acil elektrik gibi pek çok hizmet dalında bize ulaşabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için;

Teşekkürler, kaliteli bir hizmet sunmak için çalışıyoruz…